Srpen 2011

3. část - Druhé setkání

18. srpna 2011 v 16:16 Sex on the beach


V noci se mi zdál nádherný sen, bylo to vlastně pokračování z předešlého setkání na pláži s Panem neznámým. Ano, tak ho budu oslovovat, dokud nebudu vědět jeho pravé jméno. V tom snu jsme seděli vedle sebe na té pláži a povídali si o různých věcech. O kterých tak to už si nevzpomenu, ale vím, že jsem pořád nervózně mnula ten kamínek a dívala jsem se mu celou dobu do těch jeho usměvavých očí. To jediné jsem si vlastně stihla uložit do své paměti předtím, než se vypařil tak rychle, jako se přede mnou zjevil. Ještě si vybavuji, že měl andělsky kudrnaté blonďaté vlásky až po ramena. Uh, tak jestli tento obrázek budu vidět ještě dlouho a nepotkám ho, tak asi zešílím. Něčím mě opravdu zaujal. Ještě aby ne, vždyť na první pohled vypadá jako silná osobnost, za tu chvilku jsem cítila, jak z něj sálá pozitivní energie …


No konec snění, musím už vstát, začíná být už celkem horko a kde je v takovém počasí nejlépe? - No přece u vody! Popadla jsem ručník a plavky, rodičům jsem oznámila, že si jdu zaplavat. Za pár minutek už jsem se osvěžila chladnou mořskou vodou.


Dnes už byla pláž zaplněna o pár lidí víc než včera. Nešlo si nevšimnout jedné hlučné partičky kluků, kteří si zřejmě mysleli, že jsou na pláži sami a pokřikovali po sobě různá slova. Všichni kolem ležící na ně vražedně koukali.

No raději půjdu do vody, teď tam nikdo není. Plavala jsem svým tempem dál od břehu, abych je nemusela poslouchat. Na chvíli jsem se zastavila a otočila se, abych zjistila zda ještě dohlédnu na pláž. Když v tom jsem zaregistrovala, že se za mnou něco pohlo. Rychle jsem se otočila zpět a málem jsem se leknutím utopila. Za mnou byl někdo s potápěčskou výstrojí a jeho mokré vlasy lemující hlavu vypadaly, jakoby právě proplul močálem.


Vyjekla jsem: "Heeej, co, co tady děláte?"
Vytřeštil na mě svá kukadla přes orosené brýle a to nešlo ho nepoznat! To je přece Pan neznámý! Zajásala jsem v duchu.
On mě poznal asi hned a už po druhé se zmohl jen na upřímné: " Prepáč, to som naozaj nechcel! Je mi to ľúto, nechcel som ťa vyľakať." Podíval se na mě soucitně. A pak už jen s úsměvem dodal: " Ale som rád, že sa zase vidíme :) Aj keď je toto také zvláštne stretnutie :D".
"To máš pravdu, taky tě ráda vidím, ale není Ti to blbé mě pořád takhle lekat? Doufám, že teď chvíli zůstaneš a neutečeš jako včera večer."
Zadíval se na břeh a pak prohlásil: "No myslím, že teraz by som mohol mať troška času na spoznanie takého pekného dievčatka ako si ty. Páči sa mi, ako sa čertíš :)" a vyplázl na mě jazyk. "Vieš čo, chyť sa ma a skúsme sa dostať na tamten ostrůvek, áno? Aby sme sa mohli pokojne rozprávať. Nebudeš mať strach?" Zvědavě a trochu v očekávání na mě pohlédl.
Nejistě jsem se na něj podívala, ale nakonec jsem rázně odpověděla s úsměvem na tváři: "Jasně, to bude fajn! Ale mohla bych znát nejdříve tvé jméno?" Už jsem skoro zapomněla, že jsme stále ve vodě a máchám nohama, abych se neutopila. Podávali mi mokrou ruku: "Ja som Miro, teší ma, ako sa voláš ty? :)"
"Linda.." špitla jsem.
"Máš nádherné meno…" rozplýval se až jsem se začervenala, ale nebylo to moc vidět, protože už jsem byla celkem promrzlá, poznal to a tak mě čapnul a rychlými tempy jsme byli cobydup na tom nedalekém ostrůvku.

Miro mi pomohl z vody jako GENTLEMAN a za chvíli přiběhl s ručníkem, dokonce mě do něj ochotně zabalil. No nechala jsem si to líbit. Nač bych se namáhala, když to za mě mohou udělat ostatní, že? :)) Rozhlížela jsem se kolem sebe odkud ten ručník vzal.

Pozorný Miro mi hned pokynul, abych se posadila na větývku, na které mi připravil polštářek. "Asi sa čuduješ, kde beriem tieto veci… no pravdu povediac, nikto tu nechodí a tak som si tu zrobil taký menší kútik, pre úniky od reality, ináč bývam v tých chatkách neďaleko od pláže ... Teraz som tu na pár dní s mojimi kamarátmi, možno sis ich všimla, sú trošku hluční :D" zachichotal se.

"Takže přece jenom k tobě patří jo? Jsi taky takový? Jak to, že nejsi s nimi? A jak dlouho už tady jsi? … Nemám moc otázek?" zadívala jsem se na něj.
"Teraz rozmýšľam, kde začať … no dobre ale potom povieš aj ty niečo o sebe, hej?"

Přikývla jsem a Miro začal vyprávět …


18.8.2011